palielināti limfmezgli cēloņi

Limfmezglu ir maza, apaļa vai pupu formas klastera šūnu nosegts ar kapsulu saistaudu. Šūnas ir kombinācija limfocītu – kas ražo proteīnu daļiņas, kas uztveršanas iebrucējiem, piemēram, vīrusi – un makrofāgi, kas nojauc uzņemto materiālu. Limfocīti un makrofāgi filtrēt jūsu limfas šķidrumu, jo tas ceļo caur jūsu ķermeni un aizsargātu jūs, iznīcinot iebrucējiem.

Limfmezgli atrodas grupās, un katrai grupai kanalizācijas konkrētu jomu ķermeņa. Jums var būt lielāka iespēja, lai paziņojuma pietūkums atsevišķās jomās, piemēram, limfmezglu kaklā, zem zoda, jūsu padusēs un jūsu cirksnis. No palielināti limfmezgli vietne var palīdzēt noteikt pamatcēloni.

Visbiežākais iemesls palielināti limfmezgli ir infekcija, jo vīrusu infekcijas, piemēram, saaukstēšanās. Tomēr ir arī citi veidi, infekciju, tostarp parazītu un baktēriju, un citiem iespējamiem cēloņiem palielināti limfmezgli. tie ietver

Citas iespējas, taču reti izraisa ietver noteiktus medikamentus, piemēram, pretkrampju medikamentu fenitoīna (Dilantin), un preventīvos medikamentus malāriju.

Bieži infekcijas

Retāk infekcijas

Imūnās sistēmas traucējumi

vēzi