ņemot zobu zāles

Mutes veselības tendences

Jūsu zobārsts var izrakstīt zāles, lai cīnītos noteiktus mutvārdu slimībām vai lai novērstu infekcijas pēc ķirurģiskām procedūrām, piemēram, zobu ekstrakcijas un smaganu operācijas. Dažreiz, dažas zāles ir dota pirms zobu procedūru, lai palīdzētu cīnīties ar infekcijām vai lai novērstu infekcijas no esošajiem slimībām, piemēram, sirds vārstuļu problēmām vai nesenā locītavu protezēšanas operācijas. Jūsu zobārsts apspriedīs kādas zāles Jums var būt nepieciešams veikt, kad lietot tos, un kāpēc jums ir nepieciešams ņemt tos.

Kad Joanne Maglares, tagad 50, apmeklēja viņas zobārsts šķelto zobu no košļājamā uz ledus, viņai nebija ne mazākā priekšstata, ka viņas veselību kopumā bija briesmās. Stipendiju koordinators pie New York City vidusskolu un māte četriem, viņa bija tik lietots kopā ar darbu un ģimeni, ka viņa bieži ignorē savu labklājību; Bet viņas zobārsts spēra vienu apskatīt viņas muti, pamanīju vairākus toothfractures un strauji virzās smaganu (periodonta) slimību, un pieņēmums, ka viņa bija pamatā veselības problēmas. “Tie bija …

Pārskatīt narkotiku informācijas lapu, kas nāk ar katru recepti. Pierakstiet kādas blakusparādības jums pieredze un zvanīt savam zobārstam tos apspriest. Atjaunināt un pārskatīt savu vēsturi katru reizi, kad jūs redzat savu zobārstu.

Jūs \ ‘ll atrast padomus un trikus, kā arī jaunākās ziņas un pētījumus par mutes dobuma veselību.

Jūs esat šobrīd

Tikai 18,5% no daudziem cilvēkiem visā pasaulē nekad diegs. Jūs esat izlaižot par vienkāršu veidu, kā padarīt lielu atšķirību veselības muti. Neatkarīgi no tā, cik labi jūs suka, plāksne joprojām veido starp zobiem un gar smaganām. Floss noņem ēdienu nokļuvusi starp zobiem un noņem plēvi baktēriju, kas veido tur pirms izrādās perēkļainās, kas var izraisīt smaganu iekaisums (gingivīts), dobumu un zobu zaudējumu. Mēģiniet flossing tikai vienu zobu, lai sāktu.

Jūs esat viens no 31% no daudziem cilvēkiem visā pasaulē, kuri nav diegs dienā. Jūs esat izlaižot par vienkāršu veidu, kā padarīt lielu atšķirību veselības muti. Neatkarīgi no tā, cik labi jūs suka, plāksne joprojām veido starp zobiem un gar smaganām. Toothbrush sariem vien nevar efektīvi tīrīt starp šīm šaurās telpās. Flossing novērš līdz pat 80% no filmas, kas sacietē perēkļainās, kas var izraisīt smaganu iekaisums (gingivīts), dobumu un zobu zaudējumu. Mērķis vēl 3 dienas!

Jūs esat viens no 31% no daudziem cilvēkiem visā pasaulē, kuri nav diegs dienā, bet jūs labi pa ceļam uz padarot pozitīva ietekme uz jūsu zobiem un smaganām. Neatkarīgi no tā, cik labi jūs suka, plāksne joprojām veido starp zobiem un gar smaganām. Toothbrush sariem vien nevar efektīvi tīrīt starp šīm šaurās telpās. Flossing novērš līdz pat 80% no filmas, kas sacietē perēkļainās, kas var izraisīt smaganu iekaisums (gingivīts), dobumu un zobu zaudējumu. Mērķis visiem 7 dienām!

Tikai 50,5% no daudziem cilvēkiem visā pasaulē diegs dienā, un labu jums, ka jūs esat viens no viņiem! Neatkarīgi no tā, cik labi jūs suka, plāksne joprojām veido starp zobiem un gar smaganām. Toothbrush sariem vien nevar efektīvi tīrīt starp šīm šaurās telpās. Flossing novērš līdz pat 80% no filmas, kas sacietē perēkļainās, kas var izraisīt smaganu iekaisums (gingivīts), dobumu un zobu zaudējumu. Apsveicam ar labu mutes veselības paradumu!

Jūs atradīsiet padomus un trikus, kā arī jaunākās ziņas un pētījumus par mutes dobuma veselību.

AVOTI

Zobārstu asociācija, veseliem cilvēkiem 2010