mazas, efektīva svara zudums paradumi

William Blahd, M; 20.aprīlī 2016.

Svara zudums var justies kā amerikāņu kalniņi: augšu, uz leju, uz augšu, uz leju. Atrast savu ceļu uz stabilāki zemes, apņemoties dažiem maziem, vienkāršiem paradumiem.

Jūs saglabāt virzās uz savu mērķi, kamēr jūsu mazie ieradumi iebūvējamā lielākiem uzņēmumiem, kas var neatgriezeniski mainīt savu uzvedību.

Viens no iemesliem, neliels ieradums maina darbu, ir tāpēc, ka jums veidot panākumus ātri. Katru reizi, kad jūs sekot pa mazu ieraduma, jūs veidot savu uzticību. Jums justies vairāk kontrolēt.

Plus, kad esat izveidot īpašu nelielu ieradums, jūs varat samazināt nemiers par to, vai jūs darāt “, tas labi” vai darot “pietiekami.” Ja jūsu mazo ieradums ir ēst dārzeņus katru dienu pusdienās, katru reizi, kad jūs to darīt, jūs varat pieteikties to kā panākumu.

Vissvarīgākā lieta atcerēties, kad jūs izvēlaties neliela ieradums ir, lai tā kaut ko var darīt. Uzstādiet sev līdz panākumiem.

Laika gaitā, jūs varat rampas, ka maza ieradums uz nākamo līmeni vēl labākus rezultātus. Piemēram, pēc ēšanas dārzeņu katru dienu pusdienās kļūst no-brainer, jūs varat pāriet uz nākamo līmeni, savu mērķi. Tas varētu būt ēst divas dārzeņus vakariņās katru dienu.

Tas ir skaistums veicot nelielas paradumus – viens ieradums kļūst rutīnas, un tad jūs pievienot vēl nelielu ieradumu. Jūs pastāvīgi pārvietojas vienmērīgi soļos, kas pārvietojas jūs uz lielas pārmaiņas.

Saite ieradums uz kaut ko, kas motivē jūs. vecās uzvedības maiņa veic darbu, tāpēc jums ir nepieciešams labs iemesls, lai izveidotu jaunu ieradums vērts jūsu pūles.

savu veselību uzlabošana ir lielisks iemesls. Ja tas iedvesmo jūs, drausmīgs! Bet, ja tas tā nav, mēģiniet izvēloties kaut ko konkrētu un uzreiz manāms.

Ja jūs vēlaties, lai dzert ūdeni, nevis soda, viens veids, kā jūs varētu motivēt sevi ir ietaupīt naudu, jūs tērējat sodas plātīties par kaut ko jums nav parasti iegūt sev. Jauns mūziku? Īpašs žurnāls?

Jūsu motivācija var būt arī vairāk par to, kā jūs jūtaties, vai domā. Varbūt jums justies veselīgāku un dabas kad jūs dzert ūdeni.

veselīgas, garšīgas receptes, no un ēšanas labi žurnāls.

Kamēr jūs izmantot, jums vajadzētu rēķināties starp …