lēni bet pārliecināts receptes

Iet uz garāžas pārdošanu, un Jūs noteikti redzēt neglīts, brūns suķe pot vai divi. Lēni plītis ir nogājusi garu ceļu kopš 70. Tie vairs nav brūnas, viena lieta, un tie vairs nav tikai veids, lai pupiņas līdz Potluck.

Uz darba vecākiem, tie ir atbrīvojot. Uz veselības apzinās plēsēju, tie ir nenovērtējami. Tātad putekļu off, ka lēni plīts jums kā kāzu dāvana, un saņemt gatavs nodzīt pot atdzimšanu!

Kopumā, vārīšanas ar ļoti liesa gaļa, var būt grūts, lai neteiktu vairāk. Tas ir tāpēc, ka mazākas samazinājumi ir daudz mazāk žēlsirdīgs, un var izrādīties grūts. Bet nodot tos lēni plīts, un pēc dažām stundām viņi pārveidots dakšas-konkursu, garšas iepakotu morsels.

Vai tas ir brīnums? Patiesībā, tas ir diezgan zinātniska.

Lēni, mitra-siltuma cooking tenderizes gaļu sadalot lielāko daļu savu saistaudu (muskuļu). Olbaltumvielu kolagēns ir galvenais komponents saistaudu, un daļa no kolagēna izšķīst ar lēnu, mitru karstumu – kas padara gaļu vairāk piedāvājumu. Daži lēni plīts receptēm, pirms liekat to lēni plīts prasa searing gaļu (pan-cepšanai vai cepšanas līdz brūns ārpuses). Tas palīdz zīmogu iekšējos sulas, pievienojot tekstūru, garšu un krāsu.

Protams, lēni plīts nav vienīgais veids, gatavojot ēdienu lēnām. Jūs varat cepta gaļa cepeškrāsnī relatīvi zemā temperatūrā uz pāris stundām (tiem, kuri strādā ārpus mājas, tas ir galvenokārt nedēļas nogalē variants). Bet tas nebūtu brīnišķīgi, lai nāk mājās uz aukstā ziemas naktī uz karstu, pikantas entrÃe kas ir gatavs, kad jūs esat?

veselīgas, garšīgas receptes, no un ēšanas labi žurnāls.

Vistas, Šokolādes, Salāti, Deserti, zupa