labāko no gaismas salātu mērces

Ahh, salāti. Atdzesē, krāsains, crispy, un super-veselīgi … dažreiz.

Vai viņi pildīta ar augstas uzturu, mazkaloriju labumi; Vai viņi piekrauts leju ar taukskābju, augstāku kaloriju mērces?

Tikai 2 ēdamkarotes Girard regulāro Cēzara mērci ir 150 kalorijas un 15 grami tauku; Tikai 2 ēdamkarotes ķīli Chunky Blue Cheese ir 160 kalorijas un 17 grami tauku; Tikai 2 ēdamkarotes Hidden Valley Ranch satur ir 140 kalorijas un 14 grami tauku.

Patiesība ir tāda, ka ne visi salāti ir radīti vienādi, uzturvielu runāšana. Pamatā ir divu uztura problēmas ar salātiem

Protams, jūs vēlaties, uz pirmo jautājumu atbilde ir pārsteidzošām “JĀ!” un uz otro atbilde ir “Nē veidā!

Sākt veidot savu labāku salāti ar tumšākas krāsas zaļumi, piemēram, spināti, romiešu salāti, un cigoriņiem, kas mēdz būt lielākais deva svarīgu uzturvielu un phytochemicals. Jūs varat arī tip uzturvērtības mērogus, pievienojot citus barības vielām bagātu augļu un veggies, lai jūsu salāti (pupiņas, burkāni, brokoļi, tomāti, uc).

Kad esat kopā uzturvielu bagāti salāti, triks ir nevis padarīt to par augstu tauku vienu, pievienojot tauku ekstras, piemēram, grauzdiņiem un sieru, vai mērcēšana ar augstu tauku mērci. Ja jums sekot šo noteikumu, ēd daudz salātus ne tikai palielina uzturu, bet palīdz saglabāt savu diētu un jums – ar zemu tauku saturu.

“Secinājums ir tāds, ka zema tauku satura diētu, kas ir piekrauts ar dārzeņiem un augļiem un citiem augsta šķiedrvielu, zemu kaloriju pārtikas produktiem var patiešām palīdzēt saglabāt mārciņas off,” saka Bonija Liebman, MS, dietologa par centra zinātnes attīstību Sabiedrības interešu.

Liebman liek regulāru salātu mērci tajā pašā kategorijā kā citi tauku piepildīta “ekstras”, piemēram, majonēzi, krējuma sieru un sviestu. Ja neesat pārliecināts, uzskata šos skaitļus

Tātad, kāda veida mērci jums vajadzētu izmantot? Saskaņā ar Jennifer Anderson, vadošā redaktors no Allrecipes recepte mājas lapā, ir divi galvenie veidi salātu mērces: krēmveida un mērce.

“Krēmveida stils ir bāze krējumu, majonēzi, paniņas, smagā krējuma, jogurtu, vai kādu sastāvdaļu kombināciju, bet vinaigrettes ir bāzes eļļas un etiķa,” saka Anderson.

veselīgas, garšīgas receptes, no un ēšanas labi žurnāls.

Vistas, Šokolādes, Salāti, Deserti, zupa