jutīga galvas palīdzība

Varbūt jūsu skalpa dzēlieniem mazliet, kad jūs krāsu matus. Vai jaunais šampūns jūs izmantojat padara to sadedzināt. Vai varbūt jūsu skalpa tikko sākās nieze bez iemesla jūs varat iedomāties.

Tas nav pārsteigums, ka scalps dažreiz niez, dzelonis, vai jūtas indiešu. Ja jūsu galvaskauss ir grūti, jūsu skalpa ir diezgan piedāvājums. Tas ir vairāk asinsvadus, nekā jebkurā citā jomā no ķermeņa un daudz nervu galiem.

Šeit ir daži cēloņi galvas ādas problēmām, un ko jūs varat darīt, par tiem.

Apstrāde, ka krāsu, balinātāju, vai iztaisnot matus ir visticamāk matu kosmētiku kairināt galvas ādu. Ja jūs izmantojat siltumu apstrādes laikā -, lai palīdzētu atvieglot matus, piemēram – kairinājums var būt sliktāk.

Kas palīdz: Vienmēr plāksteris testu, lai redzētu, kā jūsu āda reaģē pirms jaunu matu produktu. Ja tas dzēlieniem vai nieze, mēģiniet citu zīmolu. Ja jūs esat krāsošana matus, mēģiniet tonējoša krāsa vai izskalot. Pastāvīga krāsa ir sastāvdaļas sauc PPDA, kas var izraisīt alerģisku reakciju. Lai ierobežotu iedarbību kodīgas ķimikālijas, retušēt saknes, nevis darīt visu pa krāsu katru reizi. Vai iezīmētu nevis zibens visā.

Smaržvielas un konservanti šampūnu kairināt dažu cilvēku ādu. Ne skalošanas out šampūns labi var arī izraisīt niezi.

Kas palīdz: Pārslēgt uz jaunu šampūnu. Meklējiet smaržas-free, organiskās šampūns krāsotiem matiem vai maigām “Baby” šampūnu. Pārliecinieties, lai dotu savu matu labu skalošanu.

Ziemas laika apstākļi var padarīt jūsu galvas pārslu un nieze, it īpaši, ja jūs dzīvojat aukstu un sausu klimatu. Tas parasti dodas prom vasarā, ja vien tas ir ļoti karsts un mitrs. Karsts un mitrs laiks var padarīt scalps justies indiešu.

Kas palīdz: Centieties, lai saglabātu iekštelpu temperatūru “tikai tiesības” – ne pārāk silts vai pārāk vēss. Mazgāt matus mazāk ziemā, lai saglabātu eļļas un mitruma, kas aizsargā galvas ādu.