juteklisko vingrinājumi erekcijas problēmām – topic pārskats

Erekcijas disfunkcija tendences

Nongenital pleasuring. Noņemt savas drēbes. Vai jūsu partneris meli seju uz leju. Sākas jūsu partnera kaklu, lēnām glāstīt un / vai skūpsts no galvas līdz kājām. Tad ir jūsu partneris kārta vairāk. Atkārtojiet caressing un skūpstīties. Izvairieties no pieskaršanās sprauslas vai jebkuru daļu no dzimumorgāniem. Koncentrēties uz cik labi aizkustinošs jūsu partneris jūtas. Tad, tirdzniecības vietas. Guļus uz vēdera, kamēr jūsu partneris glāsta tevi. Nav dzimumakts pirmā diena. Izbaudiet saimniecības, relaksējošā, un smejas; Dzimumorgānu pleasuring. Pēc tam, kad jūs un jūsu partneris ir apmierināti ar nongenital pleasuring, ietver dzimumorgānu pieskaroties kā daļa no pasākuma. Atkal, nav dzimumattiecībās. Ja seksuālo spriedzi no jebkuras erekciju, kas notiek, ir pārāk daudz, lai stāvēt, masturbēt, lai mazinātu spriedzi; Nondemanding dzimumakts. Kad abi partneri ir gatavi turpināt sesiju dzimumorgānu pleasuring, ņemot dzimumakta. Nespiediet lovemaking pārāk ātri. Drīzāk pilnībā izbaudīt dzimumorgānu prieku ved līdz pat to.

Sensual vingrinājumi var palīdzēt ar erekcijas problēmām (erektilā disfunkcija). Darot tos ar savu partneri var palīdzēt jums atpūsties un vairāk koncentrēties uz patīkamu pieskaras no lovemaking nekā par erekciju pati. Koncentrēšanās pārāk daudz no tā, erekciju var apgrūtināt, lai būtu viens.

Tāpat kā akciju tirgus un ārvalstu auto dzinēji, erekcija ir noslēpumains lietas, kas, šķiet, ir prātā savu. Kad viņi nav notikt, tas var būt neapmierinoša, vismaz; Samazināta asins plūsma, parasti jo kuģiem, kas piegādā asinis uz dzimumlocekļa ir samazinājušās, ir bieži izraisa erektilās disfunkcijas (ED) vecākiem vīriešiem. Emocionālais jautājumi ir biežāk pie saknes tā par jaunākiem vīriešiem; Neatkarīgi no iemesliem, ir svarīgi, lai meklētu atbildes.