Jums vajadzētu ēst kā Tom Brady un Gisele b¼ndchen?

Jan 15, 2016 – Ko Tom Brady ēst palikt augšpusē savu spēli?

NFL Quarterback personīgā šefpavārs, Allen Campbell, nesen sniedza medijiem palūrēt iekšā ēdienreizēs ar Brady un viņa sieva, supermodele Žizele Bundhena. The New England Patriots zvaigzne, 38, sākas viņa cena par piekto Super Bowl uzvarēt šīs nedēļas nogalē.

Astoņdesmit procenti no tā, ko viņi ēd, ir dārzeņi, “Campbell teica.” Pārējās 20% ir liesa gaļa: zāli baro organisko steiks, pīļu katru tagad un tad, un vistas. Attiecībā uz zivīm, es pārsvarā pavārs savvaļas lasi.

Brady un Bundchen brauciet ar stingru kopumu uztura noteikumi: Nē balto cukuru. Nav balto miltu. Nē nakteņu dārzeņi (paprika, baklažāni, tomāti), lai Brady. Tikai veseli graudi, piemēram, brūnie rīsi, quinoa, un prosa. Un nav piena – Brady saka, ka viņš ēd saldējumu izgatavots no avokado bāzes.

Tikai par katru komentētājs ar blogu vai plašsaziņas līdzeklī ir nosvērts uz diētu. Daži ir nodēvējuši par “Über-ierobežojošs.” Citi ir izmantoti vārdi, piemēram, “nelaimīgs” un “nenormāla.

Vai BRADY uzturs pārāk stingrs? Vai tas ir veselīgs veids, kā ēst? uzdoti divi sporta dietologi par viņu uzņemas Šis sporta superzvaigzne s ēšanas plānu.

Sports dietologa Barbara Lewin, RD, LD, CSSD, ir strādājis ar NFL spēlētājiem un citiem nopietniem sportistiem jau vairāk nekā 20 gadus. Kopumā viņa domā Brady uzturs ir laba pieeja.

“Tas ir brīnišķīgs veids, kā ēst palikt veselīgu un fit un jauniešiem,” saka Lewin, kurš ir arī īpašnieks sporta-dietologa.

Kelly Pritchett, PhD, RDN, CSSD, arī slavē aspektus diētu. “Tas ir liels dārzeņos un liesās olbaltumvielu un zemu cukura saturu,” saka docents sporta uzturs Centrālajā Vašingtonas universitātē.

BRADY veids, kā ēšana ir liels pāreja no tipiskā uzturā. Lielākā daļa no mums ēst daudz vairāk cukura, piesātināto tauku, un rafinēts graudi nekā Patriots QB dara, un vairāk nekā speciālisti iesaka. Pieņemsim nojauktu savu diētu, lai redzētu, kuras daļas ir vērts mēģināt, un kas ir labāk izlaistas.

“Man patīk ideja, ka tur ir smags uzsvars uz augu bāzes pārtikas produktiem,” Lewin saka. “Augi satur phytonutrients (augu barības vielas), kas aizsargā pret slimībām, vienlaikus atbalstot optimālu veselību un sportisko sniegumu.”

Dārzeņi ir bagāti ar uzturvielām, piemēram, vitamīnu A un C, folijskābes, kālija un šķiedrvielu. Plus, viņi ar zemu tauku un kaloriju. Uzturs ar augstu multi-krāsainu dārzeņi var palīdzēt kontrolēt savu svaru, pazemina asinsspiedienu, un aizsargā pret sirds slimībām, 2.tipa cukura diabētu, un vēzi. USDA Izvēlēties MyPlate guide iesaka 2 līdz 3 tases veggies dienā, bet vēl nekad sāp.

veselīgas, garšīgas receptes, no un ēšanas labi žurnāls.

Kamēr jūs izmantot, jums vajadzētu rēķināties starp …