jaunais zemu holesterīna diēta: valrieksti

Ja jūs, piemēram, daudziem daudziem cilvēkiem visā pasaulē, jūs varat kreka atvērt svaigus valriekstus tikai laikā brīvdienu sezonu. Taču pētījumi rāda, tur ir labs iemesls, lai baudīt šo riekstu gadu. Ja vien Jums ir alerģija pret riekstiem, valrieksti pieder ar zemu holesterīna diēta. Tātad iegūt plaisāšanu.

Vispār, rieksti ir labi, “saka Diētas asociācija pārstāve Suzanne Farrell, MS, RD.” Bet valrieksti ir liels, jo tie ir augsts omega-3 taukskābēm. Citi rieksti nav.

Omega-3 taukskābes ir atrodamas arī trekno zivju, piemēram, tunzivju un lasi. Mēs zinām, ka omega-3 taukskābju zemāku triglicerīdu, veids tauku asinsritē, lai gan eksperti nav īsti pārliecināts, kā. Omega-3 taukskābes var palēnināt augšanu plāksnes artēriju un samazināt pietūkums visā organismā.

Ir vairāki mazie pētījumi, kas liecina, ka valrieksti var palīdzēt samazināt holesterīna līmeni.

Viens 2004. gada pētījuma par 58 pieaugušajiem ar diabētu paskatījās ietekmi ēšanas nedaudz valriekstiem katru dienu papildus veselīgu uzturu. Pētnieki atklāja, ka vidēji cilvēki, kas ēda valriekstus bija savā labā ABL holesterīna pieaugumu un kritumu par 10% to slikto ZBL holesterīna līmeni. Rezultāti tika publicēti žurnālā Diabetes Care.

Agrāku Spānijas pētījums publicēts Annals of Internal Medicine 2000. konstatēts, ka aizstājot valriekstus citiem avotiem tauku varētu pazemināt kopējā holesterīna līmeni par 4% sešām nedēļām.

Sakarā ar pierādījumiem, FDA izdeva “kvalificētu veselīguma norādi” par valriekstiem 2004. Tas nozīmē, ka pētījums nav pārliecinošs, ir labs pierādījums tam, ka valrieksti var samazināt sirds slimību risku. Valriekstu audzētāji ir atļauts reklamēt ieguvumus valrieksti veselību uz iepakojuma.

Valrieksti ir viegli strādāt jūsu maltīti plānu. Jūs varat iegādāties preshelled valriekstus jebkurā pārtikas preču veikalā, ja jūs nevēlaties tērēt laiku plaisāšanu riekstus. Viņiem nav vajadzīga nekāda sagatavošanu. Tikai ēst sauju kā uzkodu vai pievienot tos taka samaisa. Jums nav nepieciešams ļoti daudz anyway.

veselīgas, garšīgas receptes, no un ēšanas labi žurnāls.

Vistas, Šokolādes, Salāti, Deserti, zupa