insults rehabilitācijas-bažas aprūpētāju

Rūpējoties par mīļoto, kurš ir bijis insults var būt grūti daudzu iemeslu dēļ. Jums var būt bail, ka jūsu mīlēja viens būs vēl viens insults vai nevarēs pieņemt vai pārvarēt invaliditāti. Jums var uztraukties, ka jūs neesat gatavi rūpēties par kādu, kurš tikko bija insults. Vai arī jums var būt savas veselības problēmas, kas padara to grūti, lai jūs varētu rūpēties par citai personai. Jūs varat arī kļūt nomākti pār zaudēt dzīvesveidu, kuru iepriekš bija ar savu mīļoto cilvēku. Un jūs varat jāuztraucas par izmaksām rehabilitācijas (Rehab) un ienākumu zaudējumu.

Šeit ir veidi, kā jūs varat palīdzēt ar savu mīļoto atveseļošanās

Jums būs nepieciešama arī, lai rūpēties par savu labklājību.

Lai iegūtu vairāk informācijas par caregiving, aprūpētāju padomi.

Sniegt atbalstu un iedrošinājumu piedalās Rehab programmā; Apmeklēt un runāt ar savu mīļoto cilvēku bieži. Iedrošiniet savu mīļoto darīt darbības, piemēram, spēlējot spēli ar jums. Uzturēt kontaktus ar savu mīļoto draugu, cik vien iespējams, un mudināt viņus apmeklēt; Piedalīties izglītības programmās un apmeklēt rehab sesijas, cik vien iespējams; Palīdzība jūsu mīļoto mācīties un praktizēt jaunas prasmes; Uzziniet, ko jūsu mīlēja viens var darīt patstāvīgi vai nepieciešama palīdzība ar. Izvairieties no darot lietas, lai jūsu mīlēja vienu, ka viņš vai viņa spēj izdarīt bez palīdzības.

Ēd labi, iegūt pietiekami atpūsties, un vajadzīgs laiks, lai darīt lietas, kas jums patiks. Izkļūt no mājas, cik vien iespējams; Pārliecinieties, ka jums nav ignorēt savu veselību, kamēr jūs rūpējaties par savu mīļoto. Nemēģiniet darīt visu sevi. Keep up ar savu ārstu apmeklējumiem un pārliecinieties, lai regulāri veikt savu zāles. Jautāt citiem ģimenes locekļiem, lai palīdzētu. Uzziniet, vai jums ir tiesības saņemt pieaugušo dienas aprūpes vai mājas veselības aprūpes apmeklējumiem, lai palīdzētu ar Rehab; Atrodiet atbalsta grupa ierasties. Jūs varat atrast tos, izmantojot vietējās nodaļās Insulta asociācijas (sadalīšanu Heart Association) vai Valsts Stroke Association. Tāpat pārbaudiet ar Rehab komanda idejām un palīdzību. Tie var būt spējīgi piedāvāt konsultācijas par apdrošināšanas segumu, kā arī; Grafiks laika sev. Izkļūt no mājas, un darīt lietas, kas jums patiks, palaist errands, vai doties iepirkties.