desmit gadu vakcīnu

Vērtība vakcīnu

Trūkstošo, pievienojot jaunus ieročus pret slimībām

2012. gada maijā, ministri Veselības no 194 valstīm, kas atbilst pie 65. Pasaules Veselības asambleja apstiprināja drosmīgu plānu: paplašināt priekšrocības imunizācijas ikvienam, neatkarīgi no tā, kur viņi dzīvo. Globālā Vakcīnu rīcības plāns (GVAP) ar veselības aizsardzības amatpersonas apstiprināja, ir pagrieziena punkts, desmitgadi vakcīnu, kas sākās 2010. gadā, un vadās pēc vīziju, kurā cilvēki visur baudīt dzīvi bez no vakcīnu novēršamas slimībām.

Vairāk nekā 100 vakcīnu un sabiedrības veselības speciālisti izstrādāja pirmo versiju GVAP 2011. gadā Plāns tika papildināts globālā konsultāciju centieniem, kas ietvēra datus no vairāk nekā tūkstoš personām, kas pārstāv tādas jomas asernment, pētniecības, pilsoniskā sabiedrība, nonernmental organizācijas, un ražotājiem.

theernment loma desmitgades vakcīnu piepūles

Plāns ir četri saistītie mērķi

Papildus informācija

Imunizācijas programmās visā pasaulē jau ir devusi ievērojamu pieaugumu veselības desmitiem miljonu cilvēku. Poliomielīta gadījumi, piemēram, ir samazinājies par 99 procentiem kopš 1988, un pasaule ir uz draudēja izskaustu šo kropļojošās slimības. Vakcinācija ir samazinājies masalu nāves par gandrīz 75 procentiem, bet rutīnas imunizācija difterijas-stingumkrampju-garā klepus (DTP) sasniedza 109 miljonus bērnus 2010. Visi teica, imunizācija ir atbildīgi, lai novērstu dažas 2,5 miljonus nāves gadījumu un neskaitāmas saslimšanas gadījumi katru gadu.

Neskatoties uz progresu daudzās jomās, joprojām pastāv prāvs pasaules atšķirības imunizācijas kursu. Piemēram, gandrīz 15 procenti no jaundzimušajiem nesaņem DTP vakcīnas; no tiem 96 procenti dzīvo zemu vai vidēju ienākumu valstīm. Dažās valstīs, bērni pilsētu teritorijās ir vairāk iespējams, ir vakcinēti pret masalām, nekā tiem, lauku reģionos. GVAP izaicina valstīm izpildīt vakcinācijas līmeni mērķus 90 procentiem valsts līmenī un 80 procentiem segumu pie valsts vai rajona līmenī. Par Vaccines sadarbības Decade lēš, ka, gaitā desmit gadiem, 24 līdz 26 miljoni nāves varēja novērst, ja mērķis imunizācijas praksi tiek sasniegta 81 valstīs.

Pievienojot arsenālā esošo vakcīnu cits galvenais mērķis GVAP ir. Pēdējos gados jauni rotavīrusu un pneimokoku vakcīnas ir sākuši jālieto plašāk pat nabadzīgākajās valstīs un palīdz novērst gadījumus caureja un pneimonija, divas vadošajiem iemesliem nāves gadījumu bērniem. Pie horizonta ir jaunas vai uzlabotas vakcīnām cīņai pret tropu, tuberkulozi, hookworm, A grupa streptokoku, gripas, un malārijas. Beyond paši vakcīnu GVAP prasa turpināt centienus par jaunu vakcīnu ražošanas tehnoloģijām un formulējumiem (piemēram, vakcīnu izstrādi, kas nav nepieciešams saldēšana).

theernment direktors Anthony S. Fauci, medicīnas doktora, izsniedz vadītāju padomei desmitgades vakcīnu sadarbība, kolekcijas vadošajiem skaitļiem no starptautiskās vakcīnas kopienai. Citi par sešu deputātu vadības padomē iekļauti: Pasaules Veselības organizācija ģenerāldirektore Margaret Chan, M.D .; Chief Executive Officer no GAVI Alliance Seth Berkley, M.D .; Prezidents Globālās attīstības programmas pie Bill & Melinda Gates Foundation Christopher Elias, M.D .; UNICEF izpilddirektors Anthony Lake, medicīnas doktora, un izpildsekretārs no Āfrikas līderu Malārija Alliance Joy Phumaphi. Vadība Padome uzsāka desmitgadi vakcīnu Sadarbība un nosacījumu pārraudzību un norādījumus sadarbojoties četrām darba grupām attīstības GVAP laikā.

Katrā darba grupā iekļauti dalībniekus no plašas internationalernmental, akadēmiskās, rūpniecības, un nonernmental organizācijām. Viņu jomas ir: vakcīnas piegādei, piekļuve pasaules, sabiedrības un politikas atbalsts, un pētniecības un attīstības (R & D). No R & D darba grupas locekļi bija direktors theernment Vaccine Research Center, Gary Nabel, medicīnas doktora, Ph.D. Darba grupa mandāts bija atrast veidus, kā “str e ngthen vakcīna atklāšana un attīstība cauruļvadu, lai izmantotu jaunākās zinātnes jauniem vakcīnas risinājumiem un ar tiem saistītām tehnoloģijām, kā arī paātrinātu izstrādi un apstiprināšanu pieņemamām” nākamās paaudzes “vakcīnām, lai paplašināt visus labumus no imunizācijas visiem cilvēkiem. ”

Darbība četru darba grupu koordinēt, izmantojot vadības komiteju. Lee Hall, medicīnas doktora, Ph.D., galvenās no theernment Parazitoloģija un starptautiskās programmās filiāli nodaļas Mikrobioloģijas un infekcijas slimību, kalpoja kā at-liela locekli koordinācijas komitejas.

theernment būs vadošā loma vienā no stratēģiskajiem mērķiem izklāstīto GVAP: Maksimizēt ieguvumus vakcinējoties, izmantojot globālo vakcīnas pētniecības un attīstības centienus. Konkrēti, šajā jomā izstrādāt jaunu vakcīnu, theernment aktivitātes atbalstīs pētījumus par pamattiesību aspektiem cilvēka imūnsistēmas atbildes reakciju; par imunoloģisko un molekulāro raksturojumu slimību izraisītāju mikrobu; kā arī pētniecību, kuras mērķis ir uzlabot izpratni par to, kā iedzīvotāju kopumā reaģēt uz vakcīnām.

Globālā Vakcīnas rīcības plāns ir pieejams angļu un piecās citās valodās.

Desmitgades Vakcīnu Sadarbība