: augļi un dārzeņi: Fun Fakti

Pārsteigts? Zinātnieki definēt augļus kā daļu no auga, kas attīstās no zieda un ir sēklas. Tātad tas nozīmē, paprika – kopā ar ķirbji, gurķi, ķirbji un – ir augļi. Tas ir atkarīgs no jums, vai neiekļaut kādu no šiem posteņiem savu nākamo augļu salāti.

Patiess ogu ir auglis, kas attīstās no viena ziedu un vienā olnīcā. Olnīca ir sieviete daļa no ziedu. Tas nozīmē, vīnogas, kivi, un pat banāni ir ogas. Padomājiet par to, ka nākamajā reizē, kad mizu uz banānu.

Ja jūs mēģināt samazināt savu holesterīna līmeni, tvaika jūsu brokoļi – kas palīdz tas pazemina jūsu līmenis vairāk. Raw brokoļi ir vēža apkarošanas savienojumi, though. Ar daļu pa daļai sadalījumu, tad florets ir dažas vairāk barības vielu nekā kātiņiem. Un lapas, ko lielākā daļa cilvēku izsviest, ir dažas uzturvielas nav atrodama nu kāta vai florets.

Avokado ir sēklas, tā, kas padara tos augļus. Viņiem ir daudz tauku, bet tas ir labs veids, kas pazemina holesterīna līmeni. Krēmveida augļi arī palīdz organismam absorbēt uzturvielas citu produkciju, piemēram, tomātiem. Tātad mētāt dažas kubiņos tomātus savā nākamo partijai guacamole.

Mums ir nepieciešams, kāliju, lai palīdzētu stiprināt mūsu muskuļus un kontrolēt mūsu asinsspiedienu. Banāni ir augsts to, bet tie nav labākais avots. Kāpēc ne izmēģināt kartupelis vietā? Kartupeļi ir vairāk kālija. Viņiem nav nekādas taukus un ir labs avots vitamīnu un dzelzi, too.

Tomāti ir augļi. Bet, saskaņā ar likumu, viņi dārzeņus. Lūk sulīgs backstory: In 1800, Ņujorkas ostu aplikti veggies, bet ne augļi. Importētājs vēlas samazināt izmaksas devās uz tiesu, sakot viņa tomāti bija augļi. Lieta gāja visu ceļu uz Augstākās tiesas, kas lēma, ka “kopīgu valodu”, ražojam bieži pasniedz ar gaļas vai zivs ir dārzenis. Tātad, cilvēks bija jāmaksā tomātu nodokli.

Cenšas iegūt vairāk kalcija? Tā vietā, lai ielejot vēl glāzi piena, jūs varētu sasniegt par augļu bļoda. Vīģes ir augsts kalcija. Tasīte žāvētu tiem ir tik daudz kalcija, kā tādu pašu summu par pienu. Un atšķirībā no vēsu dzērienu, vīģes, ir arī lielisks šķiedrvielu avots. Bet ne pārspīlēt to. Viņi pack daudz cukura un kaloriju.

Neļaujiet viņu vārdi muļķis jums. Jo augu pasaulē, kazenes, avenes, un pat zemenes ir ne ogas vispār, bet clumps tiny atsevišķus augļus, kas pieauga kopā. Pat ar citiem nosaukumiem, viņi joprojām garša salda, though.

Unce par unci, kivi pack lielākais uzturvielu perforators jebkuru augļu jūsu ražot ejā. Viņi ir divreiz C no apelsīnu vitamīnu, un viņi vēl augsto kālija, zemu sāls alternatīvu banāniem. Viņi pildīta ar citiem vitamīniem, minerālvielām, un sirds veselīgu uzturvielām, too.

Āboli ir labs šķiedrvielu avots, un vitamīnu C. Kā jūs veikt iekost viens, jūs ievērosiet, salda smarža? Āboli, bumbieri, ķirši un plūmes ir tikai daži no augļiem, kas nāk no tās pašas ģimenes kokā kā roze. Mēģiniet izmantot žāvētas ābolu šķēles, lai saldi smaržojošiem popurijs.

Šīs cute maz maisos burkāni pārtikas preču veikalā, nav bērnu veggies. Viņi samazināt no pilnīgi pieaugušiem šķirnēm, kas ir saldāka un plānāks nekā tradicionālie burkāniem. Kad tie savukārt mazliet balts, viņi vienkārši izžūšanu. Bet, ja viņi gļotains, ir pienācis laiks mest ārā. Papildus ir ērts, viņi vitamīnu bagāti līdzīgi pilna izmēra šķirnēm.

IMAGES NODROŠINA

Thinkstock

AVOTI

Cancer Society: “Brokoļi.”

California Kiwi: “Vai Jūs zināt?”

Kaloriju skaitīšana: “Vai regulāras burkāni veselīgāk nekā burkāni?”

Columbia Veselība, Go Ask Alice: “Avokado ir trekna-Vai tie veselīgi?”

Forest Preserve District of Cook County (IL) Dabas biļetenā: “. Āboli un citus augļus rožu dzimtas”

Fulgoni, V. Nutrition Journal, 2013. gada decembris

George Mateljan Foundation:? “? Avokado / Kas jauns un izdevīgs par avokado” “Brokoļi,” “Vīģes”, “Kurš ir vairāk uzturvielu -The stublāja vai florets no brokoļiem”

Iowa State University pagarināšana un Outreach: “Baby Cut Burkāni: Veselīgs vai kaitīga?”

Jiang, J. National Public Radio, 26. decembris 2013.

John Burroughs Science Department: “apvienotajam Fruits”.

Kopec, R. Disertācija, Graduate Program in Ohio State University uztura programmu, 2012.

Mayo Clinic, Uzturs-gudrs: “Augļu un dārzeņu-Do jūs zināt starpību?”

New World Encyclopedia: “Berry”.

Nix v. Hedden, U. S. Augstākā tiesa, 1893.

Washington State Kartupeļi: “Uzturs”.

Sheboygan platība School District, Food Services: “Bell Pipari”.

Stanford Alumni Magazine: “Banāni ir ogas?”

UCSF Medical Center: “Kalcija saturs pārtiku.”

University of Maryland Medical Center: “. Kālijs”

University of Illinois pagarināšana: “Āboli un vairāk.”

World Burkānu muzejs: “Baby Burkāni: izcelsme un attīstība burkāni.”

Skatīt mūsu slīdrādes, lai uzzinātu vairāk par savu veselību.