apstrāde – zarnu nosprostojums

Hospitalizācija, lai stabilizētu savu stāvokli

apstrādājot Invaginācija

Attieksmi pret zarnu obstrukcijas atkarīgs iemeslu Jūsu stāvokli, bet parasti prasa hospitalizācija.

Kad jūs ieradīsieties slimnīcā, ārsti vispirms strādāsim, lai stabilizētu jums, lai jūs varētu ārstēties. Šis process var ietvert

Bārija vai gaisa klizma tiek izmantota gan kā diagnostikas procedūru un attieksmi pret bērniem ar invagināciju. Ja klizma darbojas, turpmāka ārstēšana parasti nav nepieciešama.

Ja jums ir nosprostojums, kurā daži pārtikas un šķidruma joprojām var saņemt, izmantojot (daļējs nosprostojums), jums nav nepieciešama papildu apstrāde, kad esat bijis stabilizēta. Jūsu ārsts var ieteikt īpašu zemu šķiedrvielu diētu, kas ir vieglāk, lai jūsu daļēji bloķēta zarnas apstrādāt. Ja obstrukcija nav skaidrs pats par sevi, jums var būt nepieciešama operācija, lai atbrīvotu šķēršļus.

Attieksmi pret daļēju obstrukcijas

Ja nekas nav spējīgs iet caur jūsu zarnu, jūs parasti nepieciešama operācija, lai atbrīvotu bloķēšanu. Procedūra jums būs atkarīgs no to, kas izraisa aizsprostojumu un kas ir daļa no jūsu zarnu ir ietekmēta. Ķirurģija parasti ietver likvidējot šķēršļus, kā arī jebkuru no jūsu zarnu sadaļu, kas ir miris vai ir bojāts.

Alternatīvi, Jūsu ārsts var ieteikt apstrādājot obstrukcijas ar self-paplašinot metāla stentu. Stiepļu sietu caurule tiek ievietota kolu, izmantojot endoskopu nodots caur muti vai kolu. Tas liek atvērt kolu, lai obstrukcija var notīrīt.

Stenti parasti izmanto, lai ārstētu cilvēkus ar resnās zarnas vēzi vai sniegt pagaidu atbalstu cilvēkiem, kuriem ārkārtas operācija ir pārāk riskanti. Jums joprojām var būt nepieciešama operācija, kad jūsu stāvoklis ir stabils.

Ja Jūsu ārsts nosaka, ka jūsu pazīmes un simptomus izraisa pseido-obstrukcija (paralītisks ileuss), viņš vai viņa var kontrolēt savu stāvokli uz vienu dienu vai divas slimnīcā, un ārstēt cēloni, ja tas ir zināms. Paralītisks ileuss var iegūt labāku pati. Pa to laiku, jūs varētu dot pārtiku caur deguna caurulīti vai IV novērstu nepietiekama uztura.

Ja paralītisks ileuss neuzlabosies pati, ārsts var izrakstīt medikamentus, kas izraisa muskuļu kontrakcijas, kas var palīdzēt pārvietot pārtikas un šķidrumu caur jūsu zarnas. Ja paralītisks ileuss izraisa slimības vai medikamentu, ārsts ārstēt pamatā esošo slimību vai pārtraukt zāles. Retos gadījumos var būt nepieciešama operācija, lai izņemtu daļu zarnās.

Ārstēšana pilnīgu obstrukcijas

Gadījumos, kad resnās zarnas ir palielināts, ārstēšanas sauc dekompresijas var sniegt atvieglojumu. Dekompresijas var izdarīt ar kolonoskopija, procedūras, kurās plānas caurule tiek ievietota tūpļa un gida pavadībā uz kolu. Dekompresijas var veikt arī, izmantojot operācijas.

Attieksmi pret pseido-obstrukcijas