apstrāde – varikozas vēnas

Par laimi, ārstēšana parasti nenozīmē, slimnīcā vai garu, neērti atgūšanu. Pateicoties mazāk invazīvām procedūrām, varikozas vēnas parasti var ārstēt uz ambulatoro pamata.

Pašaprūpes

kompresijas zeķes

Jautājiet savam ārstam, ja apdrošināšana segs jebkuru no izmaksām par jūsu ārstēšanu. Ja tas tiek darīts tīri kosmētikas iemeslu dēļ, jūs, iespējams, ir jāmaksā par ārstēšanu varikozas vēnas sevi.

Pašaprūpes – piemēram, izmantojot, zaudēt svaru, nevis valkā cieši drēbes, paaugstinātu savas kājas, un izvairoties ilgu stāvus vai sēdus – var atvieglot sāpes un novērstu varikozas vēnas no kļūst sliktāks.

Papildu ārstēšanas vairāk-smagas varikozas vēnas

Valkā kompresijas zeķes visu dienu bieži vien ir pirmais pieeja izmēģināt pirms pāriešanas uz citu ārstēšanu. Viņi nepārtraukti saspiest kājas, palīdzot vēnu un kāju muskuļi pārvietot asinis efektīvāk. Par saspiešanas apjoms mainās atkarībā no veida un zīmolu.

Alternatīva medicīna

Jūs varat iegādāties kompresijas zeķes lielākajā daļā aptieku un medicīnas preču veikalos. Cenas mainās. Recepšu stiprības zeķes ir arī pieejama.

Ja jums nav atbildēt uz pašaprūpes vai kompresijas zeķes, vai ja Jūsu stāvoklis ir smagāks, Jūsu ārsts var ieteikt vienu no šiem Varikozu vēnu ārstēšanas

Skleroterapijas. Šajā procedūrā, ārsts injicē mazos un vidējos varikozas vēnas ar risinājumu, rētas un aizveras šos vēnām. Pēc dažām nedēļām, apstrādātas varikozas vēnas vajadzētu izbalināt.

Lai gan pats vein var būt nepieciešams injicēt vairāk nekā vienu reizi, skleroterapija ir efektīva tad, ja izdarīts pareizi. Skleroterapija nav nepieciešama anestēzija un to var izdarīt ārsta kabinetā.

Varikozas vēnas, kas attīstās grūtniecības laikā kopumā uzlabot bez ārstniecības trīs līdz 12 mēnešu laikā pēc piegādes laikā.

Vairāki alternatīvu terapiju pretendē būt noderīgi ārstēšanas hroniskas vēnu mazspējas, stāvoklis, kas saistīts ar varikozām vēnām, kurā kāju vēnas ir problēmas atgriežas asinis uz sirdi. Tie ietver

Konsultējieties ar savu ārstu, pirms mēģināt jebkuru garšaugu vai uztura bagātinātāju, lai pārliecinātos, ka šie produkti ir droši un netraucēs kādiem medikamentiem.