apstrāde – trauksme

psihoterapija

zāles

Alternatīva medicīna

Divi galvenie ārstēšanas trauksme ir psihoterapija un medikamenti. Iespējams, visvairāk gūst no abu apvienojumu. Tas var aizņemt kādu izmēģinājumu un kļūdu, lai atklātu, kas ārstēšanas vislabāk jums.

Pazīstams arī kā sarunu terapijas vai psiholoģiskās konsultācijas, psihoterapija ir saistīts ar darbu ar terapeita, lai samazinātu jūsu trauksmes simptomi. Tas var būt efektīvs ārstēšanas trauksme.

Kognitīvās uzvedības terapijas (CBT) ir visefektīvākais veids psihoterapijai, trauksme. Parasti īstermiņa ārstēšana, CBT ir vērsta uz mācību jums īpašas prasmes, lai uzlabotu jūsu simptomi un pakāpeniski atgriezties pie darbībām, esat izvairīties, jo nemiers.

CBT ietver ekspozīcijas terapiju, kurā tu pamazām sastapties objektu vai situāciju, kas izraisa jūsu nemiers, lai jūs veidot pārliecību, ka jūs varat pārvaldīt situāciju un trauksmes simptomi.

Vairāku veidu zāles tiek izmantoti, lai palīdzētu atvieglot simptomus, atkarībā no trauksmes jums ir veids, un vai jums ir arī citas garīgās vai fiziskās veselības problēmas. Piemēram

Konsultējieties ar savu ārstu par ieguvumiem, riskiem un iespējamām blakusparādībām no medikamentiem.

Vairākas augu aizsardzības līdzekļi ir pētīta kā attieksme pret trauksmi, bet ir nepieciešams vairāk pētījumu, lai saprastu riskus un ieguvumus. Augu un uztura bagātinātāji nav uzrauga FDA tāpat zāles ir. Jūs ne vienmēr var būt pārliecināti par to, ko jūs saņemat, un vai tas ir droši. Daži no šiem bagātinātājiem var traucēt recepšu medikamentiem vai izraisīt bīstamas mijiedarbību.

Pirms augu aizsardzības līdzekļus vai uztura bagātinātājus, konsultējieties ar savu ārstu, lai pārliecinātos, ka viņi droši par jums un nebūs mijiedarboties ar kādas zāles jūs lietojat.