apstrāde – pleca pinumu ievainojums

Veidi operācijas

nervu transplantāta

nervu transplantāta

nervu pārskaitījums

Ārstēšana ir atkarīga no vairākiem faktoriem, tostarp traumas smagums, no traumas veida, to laiku, kopš traumas un citiem esošajiem apstākļiem.

Nervi, kas ir tikai izstiepts var atgūt bez tālākas apstrādes.

Jūsu ārsts var ieteikt fizikālā terapija, lai saglabātu jūsu locītavām un muskuļiem darbojas pareizi, uzturēt klāstu kustībā, un novērstu stīvas locītavas.

Dzīšanas process dažkārt veido rētaudi, kas ir izņemta ķirurģiski uzlabot nervu funkcijas. Ķirurģiska remonts bieži nepieciešams nervu, kas ir būtiska apkārtējo rētaudi vai kas ir sagriezti vai saplēsts.

Ķirurģija remontēt brahiālas pinums nervi parasti vajadzētu notikt sešu līdz septiņu mēnešu laikā pēc traumas laikā. Ja nervs operācija notiek vairāk nekā sešus līdz septiņus mēnešus pēc traumas, muskuļi nevar atgūt savu funkciju.

Nervu audi var izņemt no citām ķermeņa, lai aizstātu bojāto daļas jūsu pleca pinumu nerviem.

Nervu pārskaitījumi ir īpaši noderīgi, smagākajiem veidiem pleca pinumu traumu, ko sauc avulsions, kad nervu saknes ir izrauta no muguras smadzenēm. Tās var izmantot arī tad, kad ķirurgi cenšas paātrināt muskuļu atveseļošanos.

Ja jūsu roku muskuļi ir izdilis no trūkuma izmantošanas, var būt nepieciešama muskuļu nodošana. Visbiežāk lietotā donors muskulis ir iekšējā augšstilbā. Šķērsgriezums ādas un piestiprināta pie donora muskuļu audos, var arī tikt noņemts. Šis ādas flap var palīdzēt ķirurgi uzraudzīt, vai muskulis kļūst pietiekami daudz asiņu, pēc tā tika pārcelta uz jauno vietu.

Nervu nodošana. Kad nervu saknīšu ir ieplīsis no muguras smadzenēm, ķirurgi bieži vien ir mazāk svarīgs nervu, kas ir vēl pievienots muguras smadzenēm, un savienot to ar nervu, kas ir vairs pievienots muguras smadzenēm.

Dažos gadījumos, ķirurgi var veikt šo tehniku ​​tādā līmenī, tuvu mērķa muskuļa cenšoties paātrināt atveseļošanos, nevis veicot remontu (nervu potzaru) tālāk no muskuļa. Dažreiz ārsti var veikt kombināciju nervu transplantāta un nervu nodošanu.

Nervu audu aug lēni, par collu (2,5 centimetru) mēnesī, tāpēc tas var ilgt vairākus gadus, lai zināt pilnīgu labumu no operācijas. atveseļošanās periodā, jums ir saglabāt locītavas elastīgas ar programmu vingrinājumi. Šinas var izmantot, lai saglabātu savu roku no curling iekšu.

nervu pārskaitījums

muskuļu pārskaitījums

muskuļu pārskaitījums

sāpju kontrole

Jaunumi, savienojumi un sarunas par savu veselību

ir ierindota # 1 Vairāk Specialties nekā jebkurā citā slimnīcā Nation.

Sāpes no vissmagākajām veidu pleca pinumu traumu ir aprakstīts kā novājinošām, smaga trieciena sajūta vai pastāvīgu dedzināšana. Narkotiskās zāles bieži izmanto sākumā, bet var mainīt kā jūsu atveseļošanās progresē, lai optimizētu sāpju novēršanai.

safetyshield (& undefinedundefinedcommat; safetyshield) rakstīja Brain & nervu sistēmas Tue, 28. jūnijs 11:15 View

badnana1 (& undefinedundefinedcommat; badnana1) rakstīja Brain & nervu sistēmas Tue, 14. jūnijs 11:19 View

judimiller (& undefinedundefinedcommat; judimiller) rakstīja Brain & nervu sistēmas piektdienai, 6. maijs 06:30 View