apstrāde – mioklonuss

Ārstēšana mioklonuss ir visefektīvākais, ja atgriezenisks pamatcēlonis var atrast, ka var uzskatīt – kā citas slimības, kuru medikamentu vai toksīnu.

zāles

terapiju

Lielāko daļu laika, tomēr, pamatcēlonis nevar izārstēt vai novērst, tāpēc ārstēšanas mērķis ir atvieglot mioklonuss simptomus, jo īpaši, ja viņi invaliditāti. Nav narkotikas īpaši izstrādātas, lai ārstētu mioklonuss, bet ārsti ir aizgūts no citiem slimību ārstēšanas arsenālu, lai atvieglotu Mioklonisko simptomus. var būt nepieciešams vairāk nekā viens zāles, lai kontrolētu simptomus.

Zāles ka ārsti parasti izraksta uz mioklonuss ietvert

ķirurģija

Pretkrampju. Zāles, ko lieto, lai kontrolētu epilepsijas lēkmes ir arī izrādījusies noderīga, lai samazinātu mioklonuss simptomus. Visbiežāk pretkrampju izmanto mioklonuss ir levetiracetāms (Keppra), valproiskābi (Depakene) un primidons (Mysoline).

Valproiskābi var izraisīt blakusparādības, piemēram, slikta dūša. Levetiracetam var izraisīt blakusparādības, piemēram, nogurums un reibonis. Blakusparādības no primidons var būt sedācija un slikta dūša.

OnabotulinumtoxinA (Botox) injekcijas var būt noderīga, ārstējot dažādas formas mioklonuss, jo īpaši, ja tikai viena joma ir ietekmēta. Botulīna toksīni bloķēt atbrīvošanu ķīmiskās kurjers, kas izraisa muskuļu kontrakcijas.

Ja jūsu mioklonusu simptomus izraisa audzēja vai bojājumu jūsu galvas vai muguras smadzenēs, operācija var būt risinājums. Cilvēki ar mioklonuss ietekmē daļām sejas vai auss var saņemt arī no operācijas.

Deep smadzeņu stimulācija (DBS) ir tiesāta dažiem cilvēkiem ar mioklonuss un citu kustību traucējumiem. Pētnieki turpina pētīt DBS par mioklonuss.