apstrāde – iekaisis kakls

Iekaisis kakls izraisa vīrusu infekcija parasti ilgst piecas līdz septiņas dienas, un nav nepieciešama medicīniska palīdzība. Tomēr, lai atvieglotu sāpes un drudzis, daudzi cilvēki vēršas pie acetaminofēns (Tylenol, citi) vai citas vieglas pretsāpju. Izmantojiet acetaminofēns par pēc iespējas īsākā laikā un sekojiet etiķetes norādījumus, lai izvairītos no blakusparādībām.

Apstrādājot bakteriālu infekciju

cita ārstēšana

Apsver savu bērnu pār-the-counter (OTC) pretsāpju paredzēti zīdaiņiem un bērniem. Tie ietver acetaminofēns (Tylenol, zīdaiņa Feverall, citi) vai ibuprofēnu (Pediatric Advil, Motrin zīdaini, citi), lai atvieglotu simptomus.

Esiet piesardzīgs, sniedzot aspirīnu bērniem vai pusaudžiem. Bērni un pusaudži atgūstas no vējbakām vai gripai līdzīgi simptomi nekad nedrīkst lietot aspirīnu. Tas ir tāpēc, ka aspirīns ir bijis saistīts ar Reja sindromu, retu, bet potenciāli dzīvībai bīstams stāvoklis, jo šādiem bērniem.

Alternatīva medicīna

Ja jūsu iekaisis kakls izraisa baktēriju infekcija, ārsts izrakstīs antibiotikas.

Jums ir jāuzņemas pilna antibiotiku kursu, kā noteikts, pat tad, ja simptomi ir pagājis. Neņemšana visas zāles, kā norādīts, var izraisīt infekcijas pasliktinās vai izplatīšanās uz citām ķermeņa daļām. Ne pabeidzot pilnu kursu antibiotikas, lai ārstētu STREP kakls var palielināt bērna risku reimatisko drudzi vai nopietna nieru iekaisums.

Konsultējieties ar savu ārstu vai farmaceitu par to, ko darīt, ja esat aizmirsis devu.

Ja iekaisis kakls ir simptoms cita nosacījuma nekā vīrusu vai baktēriju infekcija, cita ārstēšana, iespējams, uzskata, atkarībā no diagnozes.

Lai gan parasti tiek izmantoti vairāki alternatīvi ārstēšanas mierināt iekaisis kakls, pierādījumi ir ierobežoti par to, kas strādā. Ja Jums ir nepieciešama antibiotika bakteriālu infekciju, nepaļaujieties uz vien alternatīvu ārstēšanu.

Sazinieties ar savu ārstu, pirms lietojat jebkuru augu aizsardzības līdzekļus, jo tie var mijiedarboties ar recepšu medikamentiem un nevar būt drošs bērniem, grūtniecēm un cilvēkiem ar konkrētiem veselības nosacījumiem.

Augu izcelsmes vai alternatīvi līdzekļi iekaisis kakls bieži iepakoti kā tējas, aerosolu vai pastilās. Bieži alternatīvās aizsardzības līdzekļi ietver