apstrāde – cistisko fibrozi krūtis

Alternatīva medicīna

Ja jums nav simptomi, vai jūsu simptomi ir viegli, nav ārstēšana ir nepieciešama cistisko fibrozi krūtīm. Stipras sāpes vai lielas, sāpīgas cistas, kas saistītas ar cistisko fibrozi krūtis var attaisnot ārstēšanu.

ietvert ārstēšanas iespējas krūšu cistas

Piemēri ārstēšanas iespējām krūts sāpes ietvert

Vitamīni un uztura bagātinātāji var samazināt krūts sāpju simptomus un smagumu dažām sievietēm. Jautājiet savam ārstam, ja kāds no tiem varētu palīdzēt jums – un jautājiet par devām un jebkādas iespējamās blakusparādības

Vitamīnu E. Early pētījumi parādīja iespējamo labvēlīgo ietekmi E vitamīna par krūts sāpes premenstruālo sievietēm, kuras cieš no krūts sāpes, kas svārstās menstruālā cikla laikā. Vienā pētījumā 200 starptautiskās vienības (IU) E vitamīna divreiz dienā divus mēnešus uzlaboja simptomus sievietēm ar cikliskā krūts sāpēm. Nebija papildu ieguvums pēc četriem mēnešiem.

Pieaugušajiem, kas vecāki par 18 gadiem, grūtniecēm un ar krūti barojošām sievietēm, maksimālā deva E vitamīna ir 1000 miligrami dienā (vai 1500 SV).

Ja jūs mēģināt piemaksu krūts sāpes, pārtrauciet to, ja jums nav novērojat jebkādas uzlabojumus krūšu sāpes pēc pāris mēnešiem. Mēģiniet tikai vienu piemaksu laikā, lai jūs varētu skaidri noteikt, kura no tām palīdz mazināt sāpes – vai ne.